Nasza Biblioteka przystąpiła do Legimi – bazy 60 000 ebooków i audiobooków. Można z nich korzystać na smartfonach, czytnikach tabletach i komputerach.

Zainteresowanych kodem do portalu prosimy pisać bezpośrednio na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pierwszego dnia każdego miesiąca.


Liczba kodów jest ograniczona.

 

Regulamin otrzymania kodu do serwisu Legimi

1. Kody dostępne będą tylko dla aktywnych czytelników biblioteki na Bielanach, czyli takich, którzy mieli przynajmniej jedno wypożyczenie (książka, multimedia) w ciągu ostatnich 6 miesięcy oraz mają niezablokowaną kartę czytelnika.
2. Aby uzyskać kod dostępu do tych platform należy napisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. W tytule prosimy podać jedną z nazw: Legimi, Biblio, Libra.
4. W treści maila obowiązkowo należy podać: imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.
5. Kody będą wysyłane wyłącznie w dni robocze w godzinach 8:00-16:00.
6. Zgłoszenia po kody do platform: Legimi i Ebookpoint BIBLIO na konkretny miesiąc należy wysyłać w danym miesiącu. Wiadomości wysłane wcześniej nie będą brane pod uwagę. 
7. Osoby, które dwukrotnie nie wykorzystają otrzymanego kodu do którejś z powyższych platform, będą podlegały 3-miesięcznej karencji, podczas której nie będą mogły ponownie otrzymać dostępu do żadnej z platformy.

 

Instrukcja obsługi