Drogie Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy,
serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Przemysławem Borkowskim - pisarzem i felietonistą, laureatem V Bielańskiej Gali Kultury w kategorii "Autor". Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 18 marca, o godzinie 17:30. Wstęp wolny.

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autora. Uwaga! Płatność wyłącznie gotówką.

Wiedzieliście, że akcja książki "Rytuał łowcy" Przemysława Borkowskiego rozgrywa się na Bielanach? Pisarz uważa Bielany za miejsce malownicze i bardzo ciekawe, świetne do życia, ale również ciekawe literacko. Spotkanie będzie okazją do rozmowy o twórczości pisarza, pomysłach na książki, o Bielanach, ale także o "Bielańskim Przewodniku Literackim".

Zapraszamy!

Przemysław Borkowski – urodził się w 1973 roku w Olsztynie. Tworzył m.in. dla portalu Onet.pl, miesięcznika „Kariera” i „Przekroju”. Jego wiersze i opowiadania były publikowane na łamach „Frondy”, „Odry” i „Twórczości”. Jeden z członków Kabaretu Moralnego Niepokoju. Autor powieści kryminalnych, w tym znakomicie przyjętej trylogii z psychologiem Zygmuntem Rozłuckim („Zakładnik”, „Niedobry pasterz”, „Widowisko”) oraz serii z prokurator Gabrielą Seredyńską („Rytuał łowcy”, „Śmierć nie ucieknie”, „Wieża strachu”, „Diabelski Krąg”).

Lokalizacja:
Sala Konferencyjna Biblioteki Bielany (I piętro)
ul. Romaszewskiego 19, Warszawa

Podczas wydarzenia istnieje możliwość skorzystania z pętli indukcyjnej przez osoby niedosłyszące.

Placówka jest dostępna architektonicznie dla osób na wózkach lub z wózkami.