Zapraszamy dzieci w wieku 4-9 lat na warsztaty "Mój Przyjaciel Pies"  i spotkanie z autorką opowieści o psie "Preclu" Martą Maj

Będziemy się widzieć 3 razy - 5 lutego o 17:00 w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży Nr 49 przy al. Reymonta 6, 6 lutego o 17:00 w "Storytece" w Galerii Młociny oraz 7 lutego o 17:00 w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży Nr 26 przy Romaszewskiego 19.

Na warsztaty obowiązują zapisy:

5 lutego - telefonicznie lub osobiście w placówce 22 663 73 85

6 lutego - telefonicznie lub osobiście w placówce 22 812 85 57

7 lutego - telefonicznie lub osobiście w placówce 22 639 88 51

Warsztaty "Mój Przyjaciel Pies" zostały stworzone specjalnie dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat, aby nauczyć je podstawowych zasad odpowiedzialności wobec zwierząt domowych oraz rozwijać ich empatię i zrozumienie dla naszych futrzastych przyjaciół. Podczas tych zajęć dzieci będą miały okazję poznać różne zachowania psów, dowiedzieć się, jak dbać o swojego pupila, oraz uczestniczyć w interaktywnych zabawach i aktywnościach związanych z pieskami.

Warsztaty to m.in.:
- wspólna rozmowa na temat psich przyjaciół
- mulimedialny quiz na o psim odżywianiu
- gra "Rozpoznajemy psie emocje"
- czytanie bajki