Empik Go – aplikacja z audiobookami i ebookami. Czytaj i słuchaj gdzie chcesz ponad 50 000 e-booków i 6000 audiobooków. Wejdź do świata mobilnego czytania!

Nielimitowany dostęp przez 30 dni

- Użytkownik uzyskuje dostęp do Empik Go na 30 dni bez limitu przeczytanych stron

- Kod należy aktywować w miesiącu jego obowiązywania (30 dni użytkowania liczone jest od daty aktywacji kodu czyli nie później niż ostatniego dnia miesiąca)

Usługa dostępna w naszej bibliotece od 1 stycznia 2022. Aby otrzymać kod prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Na jakich urządzeniach mogę korzystać z aplikacji Empik Go?
Empik Go do prawidłowego funkcjonowania wymaga urządzenia przenośnego (smartfon, tablet) posiadającego dostęp do Internetu i wyposażonego w system operacyjny iOS (minimum iOS 11) albo Android (minimum Android 5.0).

Aplikacja jest też dostępna na czytnikach e-booków InkBOOK (Classic 2, Lumos, Prime, Prime HD, Explore, Calypso). Można ją znaleźć w sklepie z aplikacjami InkBook Apps.

Od września 2020 roku z aplikacji można korzystać na czytnikach PocketBook Touch HD 3, Touch Lux 4, Touch Lux 5, Color, InkPad 3, InkPad X, InkPad Color oraz InkPad Lite. Aby otrzymać aplikację należy połączyć czytnik z Internetem i zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji. Ikonka Empik Go pojawi się na dolnym pasku czytnika.

Od października 2021 roku ebooki z aplikacji Empik Go można czytać również na czytnikach Kindle. Szczegółowe informacje na temat usługi dostępne są na stronie: empik.com/go/kindle

- Czy mogę korzystać z aplikacji Empik Go jeśli mieszkam/przebywam poza granicami Polski?
Zdecydowanie tak. Aplikacja będzie oferowała te same treści i funkcje.

- Czy z aplikacji można korzystać bez połączenia internetowego?
Bez połączenia internetowego nie można przeglądać oferty ani dokonywać zakupów. Można natomiast czytać e-booki lub słuchać audiobooków, które zostały wcześniej pobrane do Biblioteki w aplikacji. Aplikacja przechodzi wtedy w tryb offline.

- Czym jest Biblioteka w aplikacji Empik Go?
To miejsce, z poziomu którego możesz uruchamiać e-booki/audiobooki zakupione jednostkowo w aplikacji Empik Go, na stronie empik.com lub wykorzystane w ramach aktywnego abonamentu.