Szanowne Czytelniczki i Szanowni Czytelnicy,
na rok 2023 nasza Biblioteka zakupiła pulę kodów zdalnego dostępu do platform:
▶ Empik Go – dostęp do ebooków, audiobooków i podcastów
▶ Legimi – dostęp do ebooków, audiobooków i synchrobooków
▶ Ebookpoint Biblio – dostęp do ebooków, audiobooków i kursów wideo
▶ IBUK Libra – dostęp do wirtualnej czytelni i wypożyczalni głównie podręczników akademickich i książek naukowych

▪ Kody dostępne będą tylko dla aktywnych czytelników biblioteki na Bielanach, czyli takich, którzy mieli przynajmniej jedno wypożyczenie (książka, multimedia) w ciągu ostatnich 6 miesięcy oraz mają niezablokowaną kartę czytelnika.
▪ Aby uzyskać kod dostępu do tych platform należy napisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
▪ W tytule prosimy podać jedną z nazw: Empik, Legimi, Biblio, Libra.
▪ W treści maila obowiązkowo należy podać: imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.
▪ Kody będą wysyłane wyłącznie w dni robocze w godzinach 8:00-16:00.
▪ Zgłoszenia po kody do platform: Empik Go, Legimi i Ebookpoint BIBLIO na konkretny miesiąc należy wysyłać w danym miesiącu. Wiadomości wysłane wcześniej nie będą brane pod uwagę.
▪ Osoby, które dwukrotnie nie wykorzystają otrzymanego kodu do którejś z powyższych platform, będą podlegały 3-miesięcznej karencji, podczas której nie będą mogły ponownie otrzymać dostępu do żadnej z platformy.