Zachęcamy do wysłuchania rozmowy z naszą dyrektorką Biblioteki Publicznej im. Stanisława Staszica na Bielanach – Kingą Ratyńską oraz Weroniką Cukierską, kierowniczką Działu Opracowania z okazji obchodów 90-lecia Biblioteki na Bielanach. Wywiad przeprowadziła Kinga Michalska – dziennikarka Radia Dla Ciebie. To 143. odcinku cyklu „Czytaj z nami!”. Wywiad poświęcony był obchodom 90-lecia naszej biblioteki, jej historii, rozwojowi na przestrzeni lat oraz planowanym wydarzeniom jubileuszowym – m.in. wystawie fotograficznej, inscenizacji „Wesela”, warsztatom i akcji „Latarenka Wspomnień”, dzięki której można podzielić się własnymi wspomnieniami związanymi z Biblioteką Bielany. Dziękujemy za rozmowę i zapraszamy do słuchania!

