◾ KINO ZA ROGIEM W BIBLIOTECE, ul. Romaszewskiego 19 zaprasza:

- 7.06 / środa / 17:00
"Lena i Śnieżek" / ZAPISY
Para niezdarnych złodziejaszków kradnie białe lwiątko i próbuje dostarczyć je do bogatego kolekcjonera zwierząt. Nic nie idzie jednak zgodnie z planem i maluch ucieka. Przypadkiem znajduje go Lena – nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Zwierzak, któremu nadaje imię Śnieżek, szybko staje się jej najlepszym przyjacielem. Lena boi się jednak, że lwiątko może jej zostać odebrane i dlatego postanawia ukrywać je przed tatą i resztą świata.

- 14.06 / środa / 17:00
"W trójkącie" / ZAPISY
Para młodych modeli-celebrytów wraz z pozostałymi pasażerami, bogatymi i rozpieszczonymi, podróżuje luksusowym jachtem. Na skutek nieszczęśliwego wypadku jacht tonie, a grupa ocalałych ląduje na bezludnej wyspie, gdzie musi walczyć o przetrwanie. Bardzo szybko okazuje się, że jedyną osobą, która potrafi dostosować się do nowych warunków, jest nadzorczyni ekipy sprzątającej na jachcie toalety.
Film nominowany do Oscara, Bafty i Złotych Globów.

- 21.06 / środa / 17:00
AKTORZY NA BIELANACH: Spotkanie ze Zbigniewem Zamachowskim + "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" / ZAPISY
Dwóch ojców jednego syna, dziewczyna, która wpada na trop nigdy nie poznanego ojca, niespodziewana ciąża bliźniacza… No i jak zawsze miłość, miłość i raz jeszcze miłość. W różnych odsłonach.
Kontynuacja losów bohaterów filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

- 28.06 / środa / 17:00
"Książę" / ZAPISY
Wielką Brytanią wstrząsa szokująca wiadomość o zuchwałym skoku na Galerię Narodową. Policja twierdzi, że za kradzieżą portretu księcia Wellingtona pędzla Francisco Goyi stoi prawdopodobnie potężna międzynarodowa szajka. Tymczasem bezcenny Książę ukryty jest w szafie w małym domku skromnego taksówkarza w Newcastle Kemptona Buntona. Kempton jest niepoprawnym idealistą, który przeciwstawia się wszelkiej niesprawiedliwości, co stale naraża go na kłopoty, tym razem jednak poza ryzykiem więzienia będzie musiał zmierzyć się z gniewem własnej żony.

W sprawach dotyczących pokazów w Kinie za Rogiem w Bibliotece prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu: 693 705 884 (od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-16:00).