◾ KINO ZA ROGIEM W BIBLIOTECE, ul. Romaszewskiego 19 zaprasza:

- 10.05 / środa / 17:00
Aktorzy na Bielanach: spotkanie z Tomaszem Włosokiem poprowadzi Łukasz Maciejewski + pokaz filmu "Piosenki o miłości" / ZAPISY
Ona jest dziewczyną z bloku w małym mieście, on pochodzi z zamożnej, znanej warszawskiej rodziny. Ona kelneruje i śpiewa o tym, co jej w duszy gra, on marzy o wydaniu płyty, którą utarłby nosa ojcu, sławnemu aktorowi. Poznają się, gdy ona obsługuje przyjęcie, na którym on jest jednym z gości. Połączy ich miłość do muzyki - rozdzielą ambicje i marzenia. Kruche uczucie, które rodzi się między nimi, cały czas wystawiane jest na próbę: ona wciąż przed nim ucieka, on nie umie przestać kłamać. Czy dwa tak różne brzmienia mogą się zestroić?

- 17.05 / środa / 17:00
"Marona - psia opowieść" / ZAPISY
Urocza wielorasowa suczka Marona trafia w ręce coraz to nowych właścicieli. Świat ludzi bywa skomplikowany, czasem aż za bardzo dla małego psa, który nie chce niczego oprócz kochającego ją człowieka. Niestety, żaden z kolejnych domów nie jest na tyle odpowiedzialny, by suczka mogła zagościć w nim na stałe, do chwili gdy na drodze Marony stanie mała dziewczynka Solange.
Niezwykle piękna plastycznie, poruszająca opowieść o świecie ludzi widzianych oczami psa, autorstwa wielokrotnie nagradzanej Ancy Damian.

- 24.05 / środa / 17:00
"W rytmie rumby" / ZAPISY
Tony, kierowca szkolnego autobusu, od dawna żyje w samotności, nie utrzymując kontaktów z żoną i córką, które opuścił przed laty. Jednak gdy pewnego dnia otrzymuje niepokojące wyniki badań kardiologicznych, postanawia zebrać się na odwagę i skonfrontować z przeszłością. Aby tego dokonać, pod przybranym nazwiskiem zapisuje się na kurs tańca prowadzony przez swoją córkę, którą ostatni raz widział, kiedy była jeszcze dzieckiem. Teraz, stawiając pierwsze kroki na parkiecie, zrobi wszystko, aby nadać swemu życiu nowy sens.

- 31.05 / środa / 17:00
"Z miłości do mody" / ZAPISY
Pracująca dla domu mody Christiana Diora Esther pragnie zakończyć swoją karierę głównej krawcowej w wielkim stylu: ostatnia nadzorowana przez nią kolekcja ma być ukoronowaniem jej dotychczasowych dokonań. Pewnego dnia zostaje okradziona przez 20-letnią Jade – zbuntowaną dziewczynę, której w życiu daleko do luksusów symbolizowanych przez markę Dior. Losy obu kobiet splatają się i wkrótce Esther dostrzega w złodziejce wielki modowy talent i proponuje jej pracę w swojej pracowni krawieckiej. Będzie to początek szorstkiej, ale też niezwykle ważnej i pięknej relacji.

W sprawach dotyczących pokazów w Kinie za Rogiem w Bibliotece prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu: 693 705 884 (od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-16:00).