FILIA PRZY UL. SZEGEDYŃSKIEJ 13A

Mediateka Start-Meta, ul. Szegedyńska 13a

zaprasza:

- 10 kwietnia o godz. 17:45 - Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży - Konrad T. Lewandowski, SAGA O KOTOŁAKU Ksin. Początek. wstęp wolny

- 24 kwietnia o godz. 17:00 - Teatrzyk dla dzieci - NIEZWYKŁA PODRÓŻ w wykonaniu Teatru Dur-Moll wstęp wolny

Zaprosimy dzieci do wzięcia udziału w niezwykłej podróży: polecimy na czarodziejskim dywanie, będziemy wędrować w butach stumilowych, poznamy zabawne zwyczaje panujące w różnych częściach świata.

- 8 maja o godz. 17:45 - kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży. Tym razem omawiana będzie "WIEDŹMIKOŁAJ" Terrego Pratchetta / wstęp wolny

- 15 maja o godz. 17:00 - przedstawienie teatralne dla dzieci " Milutka w Malachitowym Borze" w wykonaniu Teatru TAK / wstęp wolny

Bajka będzie miała w sobie morał przewodni, mówiący o konieczności słuchania rodziców. Fabuła bajki opiera się również o szacunek i tolerancję do wszystkich stworzeń. Interaktywne przedstawienie zawierać będzie również elementy języka angielskiego.

- 18-22 maja - (18.05 - godz. 15:00-19:00, 19.05 - godz. 10:00-16:00, 21 i 22.05 godz. 9:00-19:00) - Cmentarzysko Zapomnianych Książek

Kiermasz książek pochodzących z darów Czytelników.
Daj książce drugie życie! Jeśli masz w domu niepotrzebne pozycje, z których nie korzystasz, to przyjdź do Mediateki na Cmentarzysko Zapomnianych Książek. Każdy uczestnik może zabrać tyle książek ile wyniesie we własnych rękach - bez użycia toreb, plecaków, kartonów i części garderoby. Biletem wstępu jest minimum jedna pozycja książkowa wydana po 2013 roku (oprócz wydawnictw kieszonkowych i podręczników szkolnych).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć na zapisy.

(Akademia Małego Odkrywcy,Mistrzowie Kodowania, LogiKit, MultiArt, MultiMusic, Kurs komputerowy –
Internet 50+, Zabawy z językiem angielskim, K-First, Zajęcia taneczne, Zajęcia ruchowe dla seniorów).

W sprawach dotyczących wydarzeń prosimy o bezpośredni kontakt z Filią  22 291 44 71