FILIA PRZY UL. WRZECIONO 48

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 21, ul. Wrzeciono 48

zaprasza:
- 19 kwietnia o godz. 18:00 na przedstawienie “O nieśmiałym księciu i odważnej księżniczce” w wykonaniu aktorów z Agencji Artystycznej “Arlekin”* / wstęp wolny

*planowane przedstawienie pt. "O nieśmiałym księciu i odważnej księżniczce", które miało odbyć się 19 kwietnia 2018 r. o godz. 18.00 w Wypożyczalni dla Dorosłych i Mlodzieży Nr 21 (ul. Wrzeciono 48) nie odbędzie się z powodu choroby aktorki. Wzamian zapraszamy w tym samym terminie na teatrzyk pt. "Zaczarowane szczęście".

- 10 maja 2018 r. o godz. 18 zapraszamy na przedstawienie pt. “Jaś Wędrowniczek” w wykonaniu aktorów z Teatru Parandyk / wstęp wolny

Mały niedźwiadek, Jaś, opuszcza pewnego dnia rodzinne Tatry. Ma zamiar przemierzyć całą Europę w poszukiwaniu tajemniczego skarbu. Opiekuńczy duszek, Driada Leśna, pomaga Jasiowi w jego wędrówce - sprawia np., że miś w czarodziejski sposób rozumie języki mieszkańców Europy, może poznać ich obyczaje i kulturę. Jaś z każdym dniem podróży odkrywa, że największy skarb czeka na niego w domu, w Polsce.

W sprawach dotyczących wydarzeń prosimy o bezpośredni kontakt z Filią  22 835 48 39