Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 43: DLA DZIECI

zaprasza:

we wtoreki o godz. 11:00 na zajęcia BIBLIOTEKA NA CIEBIE CZEKA

/ wstęp wolny /

Biblioteka na Ciebie czeka to zajęcia edukacyjno-plastyczne z elementami ruchowymi, skierowane do młodszych dzieci (od 2 do 3 lat). Spotkania te mają charakter przygotowania do przedszkola, uczą umiejętności pracy i zabawy w grupie, integrują, rozwijają zdolności manualne. Na zajęcia obowiązuje wstęp wolny. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Teresa Zarzycka.

W każdą środę i czwartek o godz. 10:00 na Kino Młodego Widza / zapisy

Kino Młodego Widza to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 3 roku życia jako alternatywna forma spędzania wolnego czasu. Projekt odbywa się w każdą środę i czwartek o godzinie 10:00. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. Zapraszamy grupy zorganizowane z przedszkoli oraz szkół podstawowych. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W sprawach dotyczących zajęć prosimy o bezpośredni kontakt z Biblioteką Nr 43   22 835 18 43