Od dzisiaj, 4 maja, do 15 czerwca 2022 roku w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży Nr 65 (ul. Petofiego 3) będzie prezentowana Charytatywna Wystawa Sztuki. Pokażemy prace Agnieszki Michalak, Iwony Stankiewicz, Szymona Dederko, Roberta Dąbrowskiego oraz Alicji Pałki. Artyści zdecydowali się wystawić swoje prace na sprzedaż, a cały uzyskany dochód przeznaczyć na pomoc Ukrainie.

Zasady zakupu prac:
1. W Wypożyczalni nr 65 dokonujemy rezerwacji pracy na swoje imię i nazwisko. Rezerwacja jest ważna przez 48 godzin.
2. Następnie dokonujemy wpłaty na stronie http://www.pomagam.pl/solidarnizukraina (podajemy swój adres e-mail, a w podpisie: imię i nazwisko oraz numer zakupionego obrazu (podanie tych danych jest obligatoryjne, abyśmy mogli potwierdzić dokonanie wpłaty)). UWAGA: Nie można zaznaczyć opcji "Ukryj wpłatę *Twój podpis zobaczy tylko organizator zbiórki", ponieważ nie jesteśmy organizatorem zbiórki i nie widząc podpisu nie będziemy mogli zweryfikować wpłaty.
3. Potwierdzenie wykonania transakcji, które przyjdzie na podany przy transakcji adres e-mail przesyłamy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Po zweryfikowaniu wpłaty obraz zostanie wydany kupującemu po wcześniejszym umówieniu.

Zapraszamy do oglądania prac oraz ich zakupu w godzinach otwarcia Wypożyczalni nr 65.