UWAGA!

Uprzejmie informujemy, że:

planowane przedstawienie pt. "O nieśmiałym księciu i odważnej księżniczce", które miało odbyć się 19 kwietnia 2018 r. o godz. 18.00 w Wypożyczalni dla Dorosłych i Mlodzieży Nr 21 (ul. Wrzeciono 48) nie odbędzie się z powodu choroby aktorki. W zamian zapraszamy w tym samym terminie na teatrzyk pt. "Zaczarowane szczęście".

zajęcia z cyklu "Cały rok w bibliotece", które mają odbyć się 26 kwietnia br. w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży Nr 26 (ul. Z. Romaszewskiego 19) są odwołane.

w dniach 30 kwietnia (poniedziałek), 2 maja (środa) oraz 4 maja (piątek) wszystkie nasze placówki będą otwarte dla czytelników w godzinach od 10.00 do 16.00.

w dniu 17 maja (czwartek) wszystkie nasze placówki będą otwarte dla czytelników w godzinach od 9.00 do 12.30 z uwagi na organizowany w tym dniu Dzień Bibliotekarza.

Za utrudnienia przepraszamy.