Zgłoś propozycję zakupu książki lub audiobooka w ramach dofinansowania z Budżetu Partycypacyjnego 2018

Drodzy Czytelnicy!
To dzięki Wam udało nam się otrzymać 234 000 zł dofinansowania z Budżetu Partycypacyjnego 2018 na zakup książek, audiobooków i literatury obcojęzycznej do naszych bibliotek.
Dziękujemy!

Banner informujący o możliwości zgłoszenia propozycji zakupu książki lub audiobooka w ramach dofinansowania z Budżetu Partycypacyjnego 2018

Gdyby nie Wy, nie mielibyśmy dodatkowych środków na uzupełnienie naszych zbiorów w nowości, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o zgłaszanie propozycji zakupu książek, audiobooków i literatury obcojęzycznej.

Sami możecie wybrać pozycje, jakie powinniśmy nabyć w ramach dofinansowania.

Zakupy podzielimy na kilka etapów.

TU MOŻESZ ZGŁOSIĆ SWOJĄ PROPOZYCJĘ ZAKUPU

Pamiętajcie, aby przed zgłoszeniem swojej propozycji sprawdzić, czy dana pozycja nie znajduje się już w naszym katalogu i czy można ją wypożyczyć.

Propozycje można zgłaszać:
- osobiście w naszych bibliotekach,
- elektronicznie poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej www.bibliotekabielany.waw.pl.